Değerlerimiz

Değerlerimiz

Güvenilirlik: DK Eğitim Akademi olarak güvenilirlik en hassas noktamızdır. Tüm akademi eğitmenlerimiz ve öğrencilerimiz arasında bir güven duygusu oluşturmak görevimizdir. Güven çerçevesi içersinde yürütülen tüm işlerin mutluluk getireceğine inanan kurumumuz, karşılıklı güven duygusunun önemini her fırsatta vurgular.

Yetkinlik: Değişim ve gelişimin kişinin kendisinde başlayacağını öne süren akademimiz, bireysel gelişime önem ve öncelik verir. Topluma sürekli öğrenen, öğrenmeyi seven, kendisini yönetebilen ve insanları yönlendirebilen öğrenciler katmak kurumumuzun önem verdiği bir değeridir.

 Yenilikçilik: Değişen ve gelişen dünyaya ayak uyduran kurumumuz, öğrencilerimize verdiği eğitim konusunda yenilik ve fırsatları asla kaçırmaz. Öğrencilerinin diğer firmalardan ve gündemden geri kalmasına imkân vermez, en yeni bilgileri ve deneyimleri öğrencilerine yaşatır.

Bağımsızlık: Tüm baskıları elinin tersi ile iten akademimiz, profesyonellik ve objektiflik çerçevesi içerisinde eğitimlerini sürdürür. Diğer pek çok değerine önem verdiği gibi bağımsızlığına da önem veren kurumumuz kişisel ya da kurumsal menfaatlerden uzar durmayı vazgeçilmez bir değer haline getirmiştir.

Öncü Olmak: Öncü olmak kavramını örnek olarak benimsemiş olan kurumumuz, sektörde davranışsal ve iş sonuçları itibariyle ilkleri başarmayı gayesi haline getirmiştir. Yürüttüğü titiz çalışmalar, kaliteli eğitmen kadrosu ve değerli öğrencileri ile kurumumuz sektörde öncü olacaktır.

Etik Değerler: Etik değerleri her şeyin üstünde tutan akademimiz, kurum ve kurumumuzu oluşturan tüm değerli çalışanları ile beraber etik değerlere uygun hizmet vermeyi amaçlıyor. Ticari menfaatlere karşı evrensel iş etiği ilkelerinden kurumumuz asla ödün vermez.

Takım Çalışması: katılımcı yönetim ilksini benimsemiş olan kurumumuz, bünyesinde barındırdığı başarılı eğitimci kadrosu ile takım çalışmaları yürüterek sinerji yaratmaya önem gösterir.

Topluma ve İnsana Saygı: Psikoloji ve yönetim alanlarında eğitim veren akademimiz, bireyin kendisini tanıması ile başkalarını da tanımaya başlayacağını, analiz ve ilişki kurma yeteneğinin gelişeceğini her fırsatta vurgular. Kaliteli bir eğitim vermeyi amaçlayan kurumumuz, toplum ve insana saygıyı da ön planda tutar. Yürüttüğü çalışmaları verdiği eğitimleri toplum ve insan saygısı çerçevesinde sağlayan kurumumuz insan ilişkilerini her şeyden üstte tutar.

Kalite ve Mükemmeliyetçilik: birbirinden başarılı eğitmen kadromuz ile %100 öğrenci memnuniyeti sağlamayı amaçlayan kurumumuz, mükemmeliyetçiliği ön planda tutmaya çalışır.