Duygu Kurnaz İle Baştan Sona Girişimcilik

DK EĞİTİM AKADEMİ HAKKINDA

DK Eğitim Akademi, 24 Kasım 2020 öğretmenler gününde kurulmuş olan bir eğitim firmasıdır. Yönetim ve psikoloji alanlarında kurumsal ve bireysel eğitimler veren firma, Türkiye’de tanınmış ünlü eğitmenlerle çalışmaktadır. 2021 yılında, yılın en iyi çıkış yapan eğitim akademisi ödülünü almış olan DK Eğitim Akademi, kaliteli eğitim anlayışı ve deneyimli kadrosuyla dikkat çekmektedir.
DK Eğitim Akademi, yenilikçi ve kendine özgü bir yaklaşımla, daha önce verilmemiş eğitimleri tasarlayıp verdirerek sektörde fark yaratan bir kuruluştur.
Bu sebeple de sektörde bazı ilklere imza atmıştır.

Ayrıca, DK Eğitim Akademi 2023 yılında İZ Bırakanlar projesinin asıl çıkış noktası olmuştur. Bu proje, sadece ticari amaç güdülmemesi için profesyonel etik anlayışıyla öne çıkan DK Eğitim Akademi’nin yan kuruluşu olarak hayata geçmiştir. DK Eğitim Akademi, öncü ve özgün eğitim anlayışı ile sektördeki önemli bir konuma sahip olan bir eğitim kuruluşudur.

Online Kayıt Ol

İZ BIRAKANLAR HAKKINDA

Z Bırakanlar Platformu, Türkiye’de asrın felâketi olan depremin hemen ardından kurulmuştur. İlk rotası, depremden en çok etkilenen ilimiz Hatay olmuştur. DK Eğitim Akademi’nin olan bu proje, ticari bir menfaat gütmemesi için, sıfırdan kurularak İZ Bırakanlar adında, yan marka olarak kurulmuştur. İZ Bırakanlar, topluma eğitim ve motivasyon konularında yardımcı olmayı amaçlamıştır.
İZ Bırakanlar Platformu, 60 kişilik bir gönüllü ekibinin yanı sıra birçok büyük kurum ve kuruluş da destek vermiş ve kapsamlı programlar gerçekleştirmiştir.

Hatay’daki dolu dolu on günlük süreçte;
Satranç eğitimi ve turnuvası, Robotik kodlama eğitimi, Deney gösterileri, Tasarım atölyeleri, Seslendirme/dublaj yapma oyunları, Kendinle barış ve şifa çemberi etkinlikleri, Nasrettin hoca, Karagöz ve Hacivat, Gölge gösterileri, Heykel oyunları, Gitar eşliğinde şarkılar söyleme, Akşamları eğitici çizgi film izletme, Ramazan bayramını coşkulu kutlatabilmek adına motivasyon çalışmaları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, coşkulu bir bayram yaşanabilmesini sağlamak amacıyla, Antakya lunaparkını açtırma ve çocuklarımız için ücretsiz yaptırma gibi bir dizi eğitim, etkinlik ve çalışmaları oldu.
İZ Bırakanlar Platformu, Hatay’da gerçekleştirdiği bu çalışmalarıyla, MBA Okullarından ve Altın Meslek ve Kariyer ödüllerinden olmak üzere, toplamda 2 kez, “Yılın En İyi Sosyal Sorumluluk Ödülünü” almıştır.

İZ Bırakanlar Platformu’nun özellikle vurguladığı nokta ise; “Çocuklar bizim geleceğimiz! Toplum psikolojisinin altını çiziyoruz.” olmuştur.
İZ Bırakanlar, toplumsal değişim hedefleri ve toplumsal psikoloji motivasyon konularında öncü bir yol üstlenerek ilham veren bir projeye imza atmıştır.

DK VİZYON MEDYA HAKKINDA

DK Vizyon Medya, yazılım, yapay zeka, siber güvenlik, grafik tasarım, prodüksiyon hizmeti, 132 farklı dilde seslendirme hizmeti, basın ve danışmanlık hizmetleri ile geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Profesyonel ve donanımlı bir uzman ekibe sahip olan firma, yaratıcı, fütürist ve profesyonel iş anlayışına sahiptir.
DK Vizyon Medya, uluslararası alanda faaliyet göstermeyi hedefleyen dinamik bir yapıya sahiptir. Geniş hizmet yelpazesiyle müşterilerine kapsamlı bir destek sunmayı amaçlayan firma, “kaliteli iş” odaklı çalışma prensibiyle projelerini hayata geçirme vizyonuna sahiptir.
DK Vizyon Medya, sektördeki yenilikleri yakından takip ederek müşterilerine en son teknolojiyi ve en yaratıcı çözümleri sunmayı hedeflemektedir.

Yeni Yılında Yeni İşin, Yeni Bir Sen ve Yeni Bir Hayat İçin Hazır Mısın?

📌 Bu Eğitimde Kazanacaklarınız;
📍Sadece Eğitim İçeriğinde Yazan Konuları Öğrenmekle Sınırlı Olmayan Bir Eğitim Almış Olacaksınız

📍İşinizi Birlikte Kuracağız ve Eğitim Sonrası Artık Şirket Sahibi Olacaksınız

📍Şirket Kurulumu Sonrası Network Desteği Sağlanacaktır

📍Yeni Kariyerinizde, Eğitim Sonrası ve Şirketiniz Kurulduktan Sonra Artık Yalnız Hissetmeyeceğiniz Bir Sürüvende Olacaksınız

Eğitim Bedeli; 8000₺ +Kdv’dir
Kartla ödeme ve taksit imkanları vardır.

Eğitim online gerçekleşecektir.(ZOOM)
Unutma!
Sadece bir adım atarak hayatınızı dönüştürebilirsiniz.
Artık kendiniz ve kendi hayalleriniz için çalışın.